Žvakučių rinkimo akcijos "Padovanok šviesos Rasoms ir Bernardinų kapinėms"

Seniūnų tarybos vardu dėkojame visiems prisidėjusiems prie žvakučių rinkimo akcijos "Padovanok šviesos Rasoms ir Bernardinų kapinėms".

Bendromis jėgomis surinkome 252 stiklines žvakutes.  Žvakutes šiandien nuvežtos. Lapkričio 1 d. žvakutės bus uždegtos Rasų ir Bernardinų kapinėse

Dėkojame žvakutes atnešusių 1a, 2a, 2b, 2c, 3a, 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b, 8a, 8b klasių mokiniams ir jų auklėtojoms, taip pat  tėveliams.

Regina Volodkovič Įrašo autorius:
Regina Volodkovič
rusų kalbos mokytoja, Seniūnų tarybos kuratorė

Nuostaba žmones lydi visą gyvenimą. Jie stebisi pamatę neįprastus daiktus. Nustemba ištikti netikėtumų. Lietuviški žodžiai „stebėti“ ir „stebėtis“ turi tą pačią šaknį. Stebėtis- reiškia nustebti stebint.

Ketvirtos klasės dalyvauja ilgalaikiame projekte "Aš - gamtos bičiulis".

Po ilgos pertraukos sporto salės vėl kviečia mokinius į Vilniaus miesto mokyklų žaidynes.

Šiandien per 5 pamoką 3-4 klasės žiūrėjo Naujojo teatro spektaklį "Virtuvės istorijos".

Spalio 10 d. pradinukai paminėjo Pasaulinę Košės dieną.