Renginiai

Išvyka į Lietuvos nacionalinį muziejų

Spalio 10 d., per lietuvių kalbos ir literatūros pamoką, 7m klasės mokiniai iškeliavo į Lietuvos nacionalinį muziejų, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas ,,Tautinio kostiumo spalvos“. Išvyka buvo naudinga ir įdomi. Septintokai susipažino su aukštaičių, žemaičių, dzūkų, suvalkiečių tautinio kostiumo ypatybėmis, sužinojo, kaip moterys puošė savo aprangą. Mergaitės bandė pinti juostas, kurios senovėje buvo labai reikalingos jaunamartei  ir vėliau atsiradus pirmagimiui. Sužinojo, kaip anyta su jauna marčia valgydavo košę iš vieno puodo, kad sutartų šeimininkaudamos.  Pamokos laikas prabėgo nepastebimai.

___________________________

Rita Matulienė Įrašo autorius:
Rita Matulienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Ar žinote, kur Vilniuje yra stebuklingas M. K. Oginskio suolelis, iš kurio sklinda paties M. K. Oginskio muzika?

Spalio 10 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos pirmokai, kaip ir daugelis kitų šalies pirmokų, šventė Pasaulinę košės dieną.

Spalio 5- osios ketvirtadienis Naujininkų mokykloje buvo šventiškas. Bendruomenė minėjo Mokytojų dieną.

Kalbų savaitės kūrybinės  dirbtuvės “Atrasiu  Lietuvą iš naujo…”.
Saulėtą rugsėjo rytą kartu su 8 a kl. mokiniais išvykome pakeliauti po Neries regioninį parką. 

Rugsėjo 15 dieną Vilniaus Naujininkų Seniūnų tarybos pirmininkė Agata Tichomirova  ir jos pavaduotoja Erika Zubkova dalyvavo Vilniaus mokinių savivaldų informavimo centro rudens forume, kuris vyko  Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos posėdžių salėje.