Renginiai

Tradicinė priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių šventė "Dėdės Rudėnelio dovanos ir šventė"

Ruduo nuauksino lapus, atskleidė savo grožį. Mokyklos priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupių vaikučiai spalio 18 dieną pasidžiaugė rudeniu, švęsdami tradicinę šventę  "Dėdės Rudenėlio dovanos ir spalvos".

Ugdytiniai šiai šventei ruošėsi  šeimose, kartu gamindami įvairias  kompozicijas iš daržovių, vaisių ir sėklų. Vaikai pasidžiaugė parodėle, o originaliausių kompozicijų sumanytojai buvo apdovanoti simbolinėmis dovanėlėmis.

Skambėjo dainelės ir linksmi šokiai, menamos mįslės, prisiminta vaisių ir daržovių nauda. Dėdė Rudenėlis padovanojo vaikams gerą nuotaiką, palinkėjo valgyti vitaminingą maistą, augti stipriems ir sveikiems sulaukti Kalėdų Senelio.

___________________________

Vilma Žemaitytė Įrašo autorius:
Vilma Žemaitytė
Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Ankstesni įrašai


Spalio 10 d., per lietuvių kalbos ir literatūros pamoką, 7m klasės mokiniai iškeliavo į Lietuvos nacionalinį muziejų, kuriame vyko edukacinis užsiėmimas ,,Tautinio kostiumo spalvos“.

Ar žinote, kur Vilniuje yra stebuklingas M. K. Oginskio suolelis, iš kurio sklinda paties M. K. Oginskio muzika?

Spalio 10 d. Vilniaus Naujininkų mokyklos pirmokai, kaip ir daugelis kitų šalies pirmokų, šventė Pasaulinę košės dieną.

Spalio 5- osios ketvirtadienis Naujininkų mokykloje buvo šventiškas. Bendruomenė minėjo Mokytojų dieną.

Kalbų savaitės kūrybinės  dirbtuvės “Atrasiu  Lietuvą iš naujo…”.
Saulėtą rugsėjo rytą kartu su 8 a kl. mokiniais išvykome pakeliauti po Neries regioninį parką.